Tartaros nerede çıkar, ne düşürür?

Tartaros boss-patron rehberi: 89 level Tartaros hangi haritada nerede çıkar? Tartaros patronu hangi itemleri ve eşyaları düşürür? Yanında ki yaratıklar ve düşürdükleri. Bu bossu kesmek için nasıl bir yol izlenmeli ve efsunları. Tartaros boss kılavuzu.
Metin2 Tartaros 89 level güçlü bir ekip ile sizi bekliyor. Metin2 patronları oldukça hatrı sayılır değerde itemler ve eşyalar düşürmektedir. Bu yaratıkları hemen bulmak ve kesmek o kadar olmayacak tabiki de. Fakat oyun içi en değerli itemler ve eşyalar bu boss canavarlarından çıkmaktadır. Bu yüzden devamlı oyunda bunları takip etmemiz gerekir. Tartaros gibi boss yaratıklar Metin2 online oyunun da oldukça iyi itemler ve eşyalar düşürebilmektedir. Tabi her güzel şeyde bir zorluk vardır. Tartaros boss patronunu kesmek hatta ona ulaşmak zor bir yoldur. Bu yüzden size bu rehberi hazırladık.

Tartaros Patronu Özellikleri
  • 89 level patron-boss yaratıktır.Şeytan Katakombu haritasında ölümsüz sınıfındadır. Yani Ölümsüzlere karşı güçlü efsunu işe yarayacaktır. Sersemletme saldırıları bulunmaktadır.
  • Güçlü bir patrondur. Fakat en önemli özelliği devamlı olarak 4 Cehennem Katliyamcısını yanına çağırır. Yani 4 canavarı aynı anda kesmek zorundasınız. Fakat şöyle bir güzelliği var. Çağırdığı yaratıklardan da iyi eşyalar düşmektedir.
Tartaros nerede çıkmaktadır?

Şeytan Katakombu 5. seviye katında çıkmaktadır. sadece o seviyenin haritasını vereceğim. Fakat Şeytan Katakombu rehberimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.
Tartaros hangi itemleri ve eşyaları düşürür
Ruh Taşı
Siyah Çelik Zırh
Siyah Elbise
Siyah Rüzgar Takım
Kara Büyü Zırh

Yanındaki Cehennem Katliyamcısı yaratıklarından düşenler

Titan Kalkanı
Ruh Kristali Küpe
Ruh Kristali Bilezik
Ruh Kristali Kolye
Gümüş Define Sandığı
Tue Mantarı
Alp Gülü
Çelik Böcek Çan

Gibi eşyaları düşürmektedir. Metin2 pvp oyununda da oldukça güzel aksiyon dolu bir harita olduğu için oldukça eğleneceli bir yerdir. Daha başka boss patronlar la da karşılaşacağınız bir haritadır.
Yorumlar ( 0 ) Yorum Ekle!
Server Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.
Adın - Soyadın
Mail Adresiniz
Güvenlik Kodu
Kodu Güncelle

Vip Pvp Serverler

Blog

En Son Eklenen Serverler

Nasıl Metin2 Pvp Server Tanıtımı Ekleyebilirim ?

Ücretsiz Tanıtım İçin Üye olmanız ve Server Ekle Seceneğine Tıklamanız Yeterli

Ücretli Reklam Nasıl Verebilirim ?

Reklam Kısmına Tıklayarak Fiyatları ve İletişim Adresini Görebilirsiniz

YASAL UYARI

Sitemiz (https://www.pvptanitimlari.com) metin2 server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara ve sunucu sahiplerine aracı olmaktadır. 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve sitemizde üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak tanitimlarpvp@gmail.com adresi ile iletişime geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır.

Gizlilik|Kullanım Şartları|İletişim