Metin2 Kutsama Küresi Nedir? 5. Efsun Ekleme Eşyası

Kutsama Küresini kullanmak için diğer efsun eşyaları olan arttırma kağıdı ile eşyanın efsunlarını 4 efsuna getirmemiz gerekir. Daha sonrasında efsunlarımızı istediğimiz gibi olması için efsun nesnesi ile efsunları değiştirerek istediğimiz değerleri elde etmeliyiz. Şimdi işlem tamamsa artık kutsama küresini kullanmamız gerekecek.

Kutsama Küresi diğer adı ile 5. efsun ekleme küresi bize çok gerekli bir eşya olarak görüyorum. eşyaların efsunlarına 1 tane daha eklemek için tek geçerli yöntem. Bu yüzden bu küre oldukça önemli.

Kutsama Küresi Ne İşe Yarar?
  • 4 efsuna sahip eşyalarınıza 5. efsunu eklemek için kullanılır
  • Eklemek için küreyi eşyanın üzerine sürükleyiniz. Başarısız olma olasılığı vardır.
  • Normal de Ticareti yapılamaz fakat bir ayrıcalık olarak Karanlığın Sandığı ndan elde edilenlerin ticareti yapılabilir.
Kutsama Küresi Nereden Düşer?

  • Satın alrak elde etme: Nesne Market den 59 EP ye satın alabilirsiniz.
  • Çıkabilecek Sandıklar: Ayışığı Define Sandığı, Demir Kutu, Cadılar Bayramı Hediye Sandığı, Esrarengiz Sandık, Krallar Sandığı, Güç Sandıgı, Sonsuz Kış Sandığı, Million Sandığı, Athene Sandığı, Pembe Amor’un Sandığı, Mavi Amor’un Sandığı, Altın Futbol Topu
Kutsama Küresi de metin2 pvp oynayan arkadaşlar için oldukça iyi bir item. Bu item ile rakiplerinize fark açmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan en az eşyalarınızın sayısı kadar bu küreye ihtiyac duyacaksınız. 
Yorumlar ( 0 ) Yorum Ekle!
Server Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.
Adın - Soyadın
Mail Adresiniz
Güvenlik Kodu
Kodu Güncelle

Vip Pvp Serverler

Blog

En Son Eklenen Serverler

Nasıl Metin2 Pvp Server Tanıtımı Ekleyebilirim ?

Ücretsiz Tanıtım İçin Üye olmanız ve Server Ekle Seceneğine Tıklamanız Yeterli

Ücretli Reklam Nasıl Verebilirim ?

Reklam Kısmına Tıklayarak Fiyatları ve İletişim Adresini Görebilirsiniz

YASAL UYARI

Sitemiz (https://www.pvptanitimlari.com) metin2 server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara ve sunucu sahiplerine aracı olmaktadır. 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve sitemizde üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak tanitimlarpvp@gmail.com adresi ile iletişime geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır.

Gizlilik|Kullanım Şartları|İletişim