Wslik PvP Server

Server Bilgileri
Server adı Wslikpvpserver.com
Server sitesi https://wslikpvpserver.com/site
Açılış tarihi 25-04-2021, 23:12
Durum Server Açık !
Level aralığı 99
Zorluk VS'lik
Lycan Lycan Yok
Simya Simya Yok
Kuşak Kuşak Yok
Kemer Kemer Yok
Tılsım Tılsım Yok
Levelli pet Pet Yok
Binek Binek Yok
Kostüm Kostüm Var
Misilleme ve yeni beceriler Misilleme Yok
Efsun oranları Efsun Yok
Çevrimdışı pazar Çevrimdışı Pazar Yok
Yardımcı şaman Yardımcı Şaman Yok
Yükseltme (K) envanteri Yükseltme Envanteri Var
Ticaret camı Ticaret Camı Yok
Boss sıralama ve takip sistemi Boss Sistemi Yok
Lonca skor ve ajan sistemi Lonca Sistemi Yok
Güvenli PC Güvenli PC Sistemi Var
İtem kilit veya ruha bağlama İtem Kilit Sistemi Var

2008'den gelen yazılım tecrübemizi Wslikserver.com olarak bu oyuna aktarmaya karar verdik. Türkiye'deki sürekli kapanan ve sistemsel bozuklukları olan MMORPG seviyesinde ki oyunları analiz ederek düzeltmeler yaptık. Bilgi bankasından oyunumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ve canlı destek panelimizden destek isteyebilirsiniz.

Hazır scriptler ile desteklenmiş olan tüm serverlerin aksine özel bir yazılım kullanarak hazırlamış olduğumuz sistemimiz ile her gün düzenlenecek etkinlikler kapsamında oyun bilginiz ile ekonomik verim elde etmenizi sağlıyoruz .

Bireysel Turnuva Ödülleri1000 ₺'ye varan 4 oyunculu turnuva modları

 Hafta içi 20:00 ile 00:00 arasında düzenlenecek Turnuvalar'da katılımlar ep ile olacaktır. Her karakter kendi kategorilerinde ws atacaktır. Günün turnuvaları web site üzerinden duyurulacaktır. Kazanan kullanıcının hesabına maksimum 15 dakika içersinde yansıcaktır.

Turnuvalar 4 Kişilik Oyuncu Grupları Arasında 2 Turnuva Modu Yapılacaktır. Birinci Turnuva Modu 50 ve İkinci Turnuva Modu 100 Ejderha Parası ile giriş yapılacaktır.

Birinci Turnuva Modu Kazanç Miktarı : 500₺ ve 50 EP

İkinci Turnuva Modu Kazanç Miktarı : 1000₺ ve 100 EP

Bireysel turnuvalar ile kolaylıkla ekonomik verim elde edebilirsiniz.

Profesyonel Lonca Turnuvaları

Lonca turnuvası ekip oyunudur, ekibiniz ile kazanç sağlamak için katılımlarınızı bekliyoruz.

Cumartesi ve Pazar günleri aktif olacak lonca turnuvaları için tek yapmanınız gereken turnuvaya kayıt olmak. İlk 3 sıraya giren Loncaya süpriz para ödülleri. Başvuru miktarına göre belirlenecek olan lonca turnuvalarındaki kazanç duyurular kısmından sizler ile paylaşılacaktır.

Lonca turnuvalarında ödül dağıtımı birinci sırada bitiren loncaya %50, ikinci sıraya bitiren lonca %30 ve üçünsü sırada bitiren lonca için %20 olarak belirlenmiştir. Güncel duyurular için takipte kalın.

Oyunumuz Genel Özellikleri

Oyunumuz genel anlamda basit PVP Serverler'in genel yapısının özelliklerine sahip köpeklerde level atlayabilceğiniz ve hemen arkasından tüm silahların olduğu Npclerden silah temin edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Biyolog görevleri, perfect master ve bir çok özelliği Npcler'den sağlayabilirsiniz. Oyunumuzda abartılmış olan simyalar, kuşak, silah fişleri ve lycan bulunmamaktadır.

Silah dönüşümleri 65 level silahların 80'e dönüştüğü sade bir yapıya sahiptir. İç itemlerinizi kadim efsun nesnesi ile dizerek bir vizyon ile çıktığımız bu yolda siz değerli arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.25.04.2021 Tarihinde Saat : 20:00 Aktif ! 
Yorumlar ( 0 ) Yorum Ekle!
Server Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.
Adın - Soyadın
Mail Adresiniz
Güvenlik Kodu
Kodu Güncelle

Vip Pvp Serverler

Blog

En Son Eklenen Serverler

Nasıl Metin2 Pvp Server Tanıtımı Ekleyebilirim ?

Ücretsiz Tanıtım İçin Üye olmanız ve Server Ekle Seceneğine Tıklamanız Yeterli

Ücretli Reklam Nasıl Verebilirim ?

Reklam Kısmına Tıklayarak Fiyatları ve İletişim Adresini Görebilirsiniz

YASAL UYARI

Sitemiz (https://www.pvptanitimlari.com) metin2 server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara ve sunucu sahiplerine aracı olmaktadır. 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve sitemizde üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak tanitimlarpvp@gmail.com adresi ile iletişime geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır.

Gizlilik|Kullanım Şartları|İletişim